aktualizované dňa - 01.01.2023
Art Project Group s.r.o.

Ceny návrhov a projektov záhrad

3D záhradný projekt

3D záhradný projekt (do 600m² vrátane domu): 349€ + dopravné náklady
V cene projektu je 1 video náhľad, 20 fotografií, 2 sprievodné dokumenty, respektíve technické výkresy (legenda a pôdorys), 1 osobná návšteva, 2 neobmedzené zoskupenia pripomienok a cenové ponuky na realizáciu záhradného projektu (posielané formou e-mailu cca týždeň po odovzdaní finálnej vezie záhradného projektu). Celková cena návrhu záhrady je odpočítaná v cenových ponukách na realizáciu okrasnej záhrady na kľúč.

Príplatky k 3D záhradným projektom:
Každý 1m² plochy navyše: + 0,245€
Záhrada v jednoduchom svahu (prevýšenie do 1m): + 59€
Záhrada v zložitom svahu (prevýšenie nad 1m): + 99€
Návrh zavlažovania (dodávame s cenovými ponukami na realizáciu záhrady): + 30€
1x neobmedzené zoskupenie pripomienok mimo zaplatených v cene návrhu: + 25€
1x iný technický výkres mimo zaplatených v cene návrhu (napr. okótovanie svietidiel): + 15€
Osobná konzultácia s architektkou počas riešenia projektu: + 35€
Zrýchlené dodanie projektu do 2 týždňov (štandardné dodanie do 4 týždňov): + 65€

INFO:
90% zákazníkov spadá do nasledovného modelu: záhrada do 600m2 vrátane domu (v rovine), postačuje im 1 osobná návšteva a 2 neobmedzené zoskupenia pripomienok (e-mailom alebo telefonicky). Nemajú záujem o projekt závlahy (ponuku na realizáciu závlahy od nás aj tak dostanú), stačí im štandardné dodanie záhradného projektu do 4 týždňov a nepotrebujú iné technické výkresy ako legendu a pôdorys. V tomto prípade je cena kompletného návrhu záhrady 349€ + dopravné náklady.

Fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie

Fotorealistická vizualizácia:
1x fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie (bez rozpisu rastlín): 25€
3x fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie (s rozpisom rastlín): 60€

3D vizualizácia záhradného jazierka

3D návrh záhradného jazierka: 85€ + dopravné náklady
V cene 3D návrhu záhradného jazierka je 10 fotografií, 1 video náhľad, 1 legenda a 1 pôdorys. V prípade objednávky 3D záhradného projektu a požiadavky na záhradné jazierko je návrh jazierka v cene projektu.

Zameranie pozemku

Zameranie pozemku (zavlažovanie, trávnik a zavlažovanie): 30€ + dopravné náklady
Zákazník, ktorý má záujem o zameranie pozemku za účelom prípravy cenovej ponuky na zavlažovanie, poprípade zavlažovanie a trávnik môže využiť túto možnosť alebo si nákres vytvorí sám a pošle nám ho s požiadavkou na náš e-mail. Nákres musí byť presne okótovaný. V prípade zavlažovania, musí obsahovať aj typ a umiestnenie vodného zdroja (studňa, vodovod), a oddelene vyznačenú plochu trávnika a výsadby (každá časť je zavlažovaná individuálne). V prípade studne musí obsahovať aj technickú špecifikáciu ako je typ studne (vŕtaná, kopaná), priemer studne, hĺbka studne a výška vodnej hladiny. Nutné je uvádzať aj miesto realizácie kvôli dopravným nákladom.

Doprava

Dopravné náklady: 0,26€/1km
Výpočet najkratšej možnej trasy sa počíta cez Google Mapy. Východiskový bod pre výpočet dopravy je mesto Malacky. Platí sa cesta k Vám, aj späť.

Aktuálne informácie

Najnovšie projekty

Rozvoz zeminy

Rozvoz zeminy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť požičať si naše stroje a mechanizáciu (mininakladač Hysoon a minidumper Lumag) aj s obsluhou za prijateľné hodinové ceny na rozvoz zeminy, kameňa a iných materiálov v prípade, že si okrasnú záhradu realizujete svojpomocne. Mininakladač a minidumper sú stroje vhodné na rozvoz rôznych materiálov v rámci záhrady tam, kde sa už veľké stroje nedostanú a je potrebné tieto namáhavé práce vykonávať ručne.

3D záhradné projekty

Záhradné projekty

Vážení zákazníci, znížili sme cenu za vypracovanie 3D záhradného projektu! Pôvodná cena - 550€, nová cena - 349€. Ušetríte až 201€. V prípade realizácie kompletnej záhrady na kľúč, vrátane závlahového systému, dodávky rastlín a trávnika je projekt s kompletnou dokumentáciou pre zákazníka zadarmo.

Cenové ponuky

Cenové ponuky

Vážení zákazníci, v prípade žiadosti o cenovú ponuku na dodávku a pokládku trávnika, realizáciu záhradného jazierka, údržbu záhrady alebo inú cenovú ponuku je potrebné, aby ste v žiadosti vždy uvádzali požiadavky, veľkosť plochy v m², fotografie aktuálneho stavu plochy a miesto realizácie.

Pôsobenie

3D projekty záhrad

Vážení zákazníci, 3D záhradné projekty spracovávame aj zákazníkom mimo oblasti nášho pôsobenia. Pôsobíme v týchto okresoch: BA, TT, NR, TN. Ostatným zákazníkom vypracovávame projekty bez osobnej návštevy. Komunikácia je riešená formou e-mailu a telefonicky.

Kobercový trávnik

Kobercový trávnik

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online objednávku kobercového trávnika za cenu 3,60€/1m² vrátane DPH. Objednávka je určená iba zákazníkom, ktorí majú záujem o samotný trávnik a chcú si realizáciu uskutočniť svojpomocne. V prípade záujmu o kompletné zatrávnenie plochy s úpravou terénu a pokládkou trávnika nás kontaktujete.

Ekologické práce

Ekologické práce

Vážení zákazníci, ponúkame Vám služby spojené s ekologickými prácami a prípravami pozemkov pred rekonštrukciou alebo realizáciou okrasnej záhrady. Práce spočívajú v pílení a odstraňovaní nežiadúceho porastu a stromov, vypratávaní pozemkov, upratovaní stavebného a iného odpadu po dokončení stavieb. Zabezpečujeme aj kontajnery na likvidáciu odpadu. Služby sú dostupné do 50km v okolí Bratislavy.

Závlahy Hunter

Závlahy Hunter

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online formulár na vypracovanie projektu a cenovej ponuky na automatickú závlahu Hunter. Teraz si môžete požiadať o projekt a cenovú ponuku, poprípade zameranie pozemku priamo z Vášho domova úplne jednoducho.

Blog

Služby

- Predaj trávnika
- Predaj záhradných váz
- Predaj sudových sáun
- Projektovanie závlah
- Realizácie závlah
- Realizácie jazierok
- Realizácie vodných stien
- Realizácie zimných záhrad
- Realizácie múrikov
- Údržby záhrad a zelene
- Poradenstvo
- Servis

Naši partneri

Richter Rasen Slovakia - Pestovanie a predaj kobercových trávnikov Bewas - Veľkoobchod závlah Hunter Plantago - Veľkoobchod okrasných rastlín a drevín Begra - Veľkoobchod jazierkovej techniky Takacs - Veľkoobchod agro potrieb Predaj exkluzívneho záhradného nábytku Roberti Rattan Predaj a výroba sudových sáun Ekologické práce Marián Braun Šimon Betko - luxusné záhradné vázy a kvetináče DANAÉ RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. Vaša realitná kancelária Dekoračné kvetináče zo živice Zimné záhrady