aktualizované dňa - 01.01.2024
Okrasná záhrada
Záhrada na kľúč

Okrasné záhrady

okrasne-zahrady.jpg
Či už sa okrasná záhrada nachádza na slnku alebo v tieni, na vidieku alebo v meste, každá záhrada má jednoduché riešenie, ktoré Vám uľahčí starostlivosť a údržbu. Okrasná záhrada založená v súlade s prírodou vyžaduje veľmi málo práce a ponúka veľa radostí ak ponecháte prírode voľnú ruku a regulujete iba to, čo je nevyhnutné. Menej často znamená viac. Tak by mohlo znieť motto modernej nenáročnej záhrady. Okrasné záhrady by sa mali vyvýjať podľa Vašich predstáv a snov, ale predovšetkým vzorov, ktoré zodpovedajú nielen samotnej krajine, ale tiež miestnej architektúre, tradíciám a kultúre. Lokálne zvláštnosti charakterizujúce toto miesto sa môžu stať bohatým zdrojom inšpirácie. Vydajte sa na prechádzku svojim krajom, aby ste ho precítili a zaznamenali typické rastlinné celky a znaky krajiny v súzvuku s tradičnými materiálmi a svojráznym štýlom. Pozorujte steny, ploty a bránky, kľúč k poznávaniu možno nájsť kdekoľvek.

Aký je postup pri riešení okrasnej záhrady?

Objednávka záhradného projektu Objednávka záhradného projektu
Vypracovanie záhradného projektu Vypracovanie záhradného projektu
Výpočet cenovej kalkulácie Výpočet cenovej kalkulácie
Určenie termínu realizácie záhrady Určenie termínu realizácie záhrady
Realizácia okrasnej záhrady na kľúč Realizácia okrasnej záhrady na kľúč
Celý proces okolo realizácie okrasnej záhrady na kľúč sa začína objednávkou záhradného projektu. Po vypracovaní, schválení a odovzdaní záhradného projektu, čo trvá v priemere tri až štyri týždne prichádza na rad spracovanie cenovej ponuky. Cenová ponuka sa zvyčajne odovzdáva cca jeden týždeň po odovzdaní záhradného projektu. V ponuke je odpočítaná investícia za záhradný projekt. V prípade schválenia cenovej ponuky sa určí termín realizácie okrasnej záhrady na kľúč a v stanovenom termíne sa začínajú práce na Vašej okrasnej záhrade. Skôr ako sa rozhodnete uskutočniť online objednávku záhradného projektu, pozrite si časté otázky, obchodné podmienky, aktuálny cenník a dokumenty, ktoré sa podpisujú na prvej konzultácii.

Dokumenty:

Objednávka záhradného projektu
Obchodné podmienky
Zmluva o dielo

Ukážky z realizácií okrasných záhrad

Realizácie záhrad 01 Realizácie záhrad 02
Realizácie záhrad 03 Realizácie záhrad 04
Realizácie záhrad 05 Realizácie záhrad 06
Realizácie záhrad 07 Realizácie záhrad 08
Realizácie záhrad 09 Realizácie záhrad 10
Realizácie záhrad 11 Realizácie záhrad 12
Realizácie záhrad 13 Realizácie záhrad 14
Realizácie záhrad 15 Realizácie záhrad 16
Viac fotografií nájdete v galérii realizácie záhrad alebo na našej
FB fan-page:
www.facebook.com/zahradanakluc.sk

Aktuálne informácie

Mohlo by Vás zaujímať

Najnovšie projekty

Kosenie trávnikov

Pravidelné kosenie trávnikov

Na základe dopytu zo strany zákazníkov, ktorým sme realizovali záhrady sme sa rozhodli spustiť novú službu. Ponúkame Vám pravidelné kosenie trávnikov, vrátane všetkých doplnkových služieb v rámci exteriéru. Služba bude dostupná na mesiac, respektíve na celú vegetačnú sezónu. Neváhajte a vyplňte si online objednávku kosenia trávnika už teraz a nechajte kompletnú starostlivosť o Vašu trávu na nás!

Rozvoz zeminy

Rozvoz zeminy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť požičať si naše stroje a mechanizáciu (mininakladač Hysoon a minidumper Lumag) aj s obsluhou za prijateľné hodinové ceny na rozvoz zeminy, kameňa a iných materiálov v prípade, že si okrasnú záhradu realizujete svojpomocne. Mininakladač a minidumper sú stroje vhodné na rozvoz rôznych materiálov v rámci záhrady tam, kde sa už veľké stroje nedostanú a je potrebné tieto namáhavé práce vykonávať ručne.

3D záhradné projekty

Záhradné projekty

Vážení zákazníci, v prípade realizácie kompletnej záhrady na kľúč, vrátane závlahového systému, dodávky rastlín a trávnika je projekt s kompletnou dokumentáciou pre zákazníka zadarmo.

Cenové ponuky

Cenové ponuky

Vážení zákazníci, v prípade žiadosti o cenovú ponuku na dodávku a pokládku trávnika, realizáciu záhradného jazierka, údržbu záhrady alebo inú cenovú ponuku je potrebné, aby ste v žiadosti vždy uvádzali požiadavky, veľkosť plochy v m², fotografie aktuálneho stavu plochy a miesto realizácie.

Pôsobenie

3D projekty záhrad

Vážení zákazníci, 3D záhradné projekty spracovávame aj zákazníkom mimo oblasti nášho pôsobenia. Pôsobíme v týchto krajoch: BA, TT, NR. Ostatným zákazníkom vypracovávame projekty bez osobnej návštevy. Komunikácia je riešená formou e-mailu a telefonicky.

Kobercový trávnik

Kobercový trávnik

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online objednávku pokládky kobercového trávnika. Objednávka je určená iba zákazníkom, ktorí majú záujem o trávnik aj s pokládkou.

Ekologické práce

Ekologické práce

Vážení zákazníci, ponúkame Vám služby spojené s ekologickými prácami a prípravami pozemkov pred rekonštrukciou alebo realizáciou okrasnej záhrady. Práce spočívajú v pílení a odstraňovaní nežiadúceho porastu a stromov, vypratávaní pozemkov, upratovaní stavebného a iného odpadu po dokončení stavieb. Zabezpečujeme aj kontajnery na likvidáciu odpadu. Služby sú dostupné do 50km v okolí Bratislavy.

Závlahy Hunter

Závlahy Hunter

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online formulár na vypracovanie projektu a cenovej ponuky na automatickú závlahu Hunter. Teraz si môžete požiadať o projekt a cenovú ponuku, poprípade zameranie pozemku priamo z Vášho domova úplne jednoducho.

Články na Blogu

Služby

- Realizácie závlah
- Realizácie jazierok
- Realizácie vodopádov
- Pokládky trávnikov
- Strojové úpravy terénu
- Kosenie trávnikov

Naši partneri

Richter Rasen Slovakia - Pestovanie a predaj kobercových trávnikov Bewas - Veľkoobchod závlah Hunter Plantago - Veľkoobchod okrasných rastlín a drevín Begra - Veľkoobchod jazierkovej techniky Takacs - Veľkoobchod agro potrieb Predaj exkluzívneho záhradného nábytku Roberti Rattan Predaj a výroba sudových sáun Ekologické práce Marián Braun Šimon Betko - luxusné záhradné vázy a kvetináče DANAÉ RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. Vaša realitná kancelária Dekoračné kvetináče zo živice Zimné záhrady