aktualizované dňa - 01.01.2024
Art Project Group s.r.o.

Ceny návrhov a projektov záhrad

3D záhradný projekt

3D záhradný projekt (do 600m² vrátane domu): 499€ + 1x dopravné náklady
V cene projektu je 1 video náhľad, 20 fotografií, 2 sprievodné dokumenty, respektíve technické výkresy (legenda a pôdorys), 1 osobná návšteva a 2 neobmedzené zoskupenia pripomienok. Celková cena návrhu záhrady je odpočítaná v cenových ponukách na realizáciu okrasnej záhrady na kľúč.

Príplatky k 3D záhradným projektom:
Každý 1m² plochy navyše: + 0,345€
Záhrada v jednoduchom svahu (prevýšenie do 1m): + 99€
Záhrada v zložitom svahu (prevýšenie nad 1m): + 149€
Návrh zavlažovania (dodávame s cenovými ponukami na realizáciu záhrady): + 85€
1x Neobmedzené zoskupenie pripomienok mimo zaplatených v cene návrhu: + 45€
1x Iný technický výkres mimo zaplatených v cene návrhu (napr. okótovanie svietidiel): + 65€
Každá ďaľšia osobná konzultácia (prvá je v cene projektu) s architektkou počas riešenia projektu: + 95€ + dopravné náklady 0,45€/1km
Zrýchlené dodanie projektu do 2 týždňov (štandardné dodanie do 4 týždňov): + 149€

INFO:
90% zákazníkov spadá do nasledovného modelu: záhrada do 600m2 vrátane domu (v rovine), postačuje im 1 osobná návšteva a 2 neobmedzené zoskupenia pripomienok (e-mailom alebo telefonicky). Nemajú záujem o návrh závlahy (ponuku na realizáciu závlahy od nás aj tak dostanú), stačí im štandardné dodanie záhradného projektu do 4 týždňov a nepotrebujú iné technické výkresy ako legendu a pôdorys. V tomto prípade je cena kompletného návrhu záhrady 499€ + 1x dopravné náklady.

Fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie

Fotorealistická vizualizácia:
1x fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie (bez rozpisu rastlín): 85€
3x fotorealistická vizualizácia z aktuálnej fotografie (s rozpisom rastlín): 165€

3D vizualizácia záhradného jazierka

3D návrh záhradného jazierka: 295€ + dopravné náklady
V cene 3D návrhu záhradného jazierka je 10 fotografií, 1 video náhľad, 1 legenda a 1 pôdorys. V prípade objednávky 3D záhradného projektu a požiadavky na záhradné jazierko je návrh jazierka v cene projektu.

Zameranie pozemku pomocou dronu

Zameranie pozemku (zavlažovanie, trávnik a zavlažovanie): 95€ + dopravné náklady
Zákazník, ktorý má záujem o zameranie pozemku za účelom prípravy cenovej ponuky na zavlažovanie, poprípade zavlažovanie a trávnik môže využiť túto možnosť alebo si nákres vytvorí sám a pošle nám ho s požiadavkou na náš e-mail. Nákres musí byť presne okótovaný. V prípade zavlažovania, musí obsahovať aj typ a umiestnenie vodného zdroja (studňa, vodovod), a oddelene vyznačenú plochu trávnika a výsadby (každá časť je zavlažovaná individuálne). V prípade studne musí obsahovať aj technickú špecifikáciu ako je typ studne (vŕtaná, kopaná), priemer studne, hĺbka studne a výška vodnej hladiny. Nutné je uvádzať aj miesto realizácie kvôli dopravným nákladom.

Doprava

Dopravné náklady: 0,45€/1km
Výpočet najkratšej možnej trasy sa počíta cez Google Mapy. Východiskový bod pre výpočet dopravy je mesto Malacky. Platí sa cesta k Vám, aj späť.

Aktuálne informácie

Mohlo by Vás zaujímať

Najnovšie projekty

Kosenie trávnikov

Pravidelné kosenie trávnikov

Na základe dopytu zo strany zákazníkov, ktorým sme realizovali záhrady sme sa rozhodli spustiť novú službu. Ponúkame Vám pravidelné kosenie trávnikov, vrátane všetkých doplnkových služieb v rámci exteriéru. Služba bude dostupná na mesiac, respektíve na celú vegetačnú sezónu. Neváhajte a vyplňte si online objednávku kosenia trávnika už teraz a nechajte kompletnú starostlivosť o Vašu trávu na nás!

Rozvoz zeminy

Rozvoz zeminy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť požičať si naše stroje a mechanizáciu (mininakladač Hysoon a minidumper Lumag) aj s obsluhou za prijateľné hodinové ceny na rozvoz zeminy, kameňa a iných materiálov v prípade, že si okrasnú záhradu realizujete svojpomocne. Mininakladač a minidumper sú stroje vhodné na rozvoz rôznych materiálov v rámci záhrady tam, kde sa už veľké stroje nedostanú a je potrebné tieto namáhavé práce vykonávať ručne.

3D záhradné projekty

Záhradné projekty

Vážení zákazníci, v prípade realizácie kompletnej záhrady na kľúč, vrátane závlahového systému, dodávky rastlín a trávnika je projekt s kompletnou dokumentáciou pre zákazníka zadarmo.

Cenové ponuky

Cenové ponuky

Vážení zákazníci, v prípade žiadosti o cenovú ponuku na dodávku a pokládku trávnika, realizáciu záhradného jazierka, údržbu záhrady alebo inú cenovú ponuku je potrebné, aby ste v žiadosti vždy uvádzali požiadavky, veľkosť plochy v m², fotografie aktuálneho stavu plochy a miesto realizácie.

Pôsobenie

3D projekty záhrad

Vážení zákazníci, 3D záhradné projekty spracovávame aj zákazníkom mimo oblasti nášho pôsobenia. Pôsobíme v týchto krajoch: BA, TT, NR. Ostatným zákazníkom vypracovávame projekty bez osobnej návštevy. Komunikácia je riešená formou e-mailu a telefonicky.

Kobercový trávnik

Kobercový trávnik

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online objednávku pokládky kobercového trávnika. Objednávka je určená iba zákazníkom, ktorí majú záujem o trávnik aj s pokládkou.

Ekologické práce

Ekologické práce

Vážení zákazníci, ponúkame Vám služby spojené s ekologickými prácami a prípravami pozemkov pred rekonštrukciou alebo realizáciou okrasnej záhrady. Práce spočívajú v pílení a odstraňovaní nežiadúceho porastu a stromov, vypratávaní pozemkov, upratovaní stavebného a iného odpadu po dokončení stavieb. Zabezpečujeme aj kontajnery na likvidáciu odpadu. Služby sú dostupné do 50km v okolí Bratislavy.

Závlahy Hunter

Závlahy Hunter

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online formulár na vypracovanie projektu a cenovej ponuky na automatickú závlahu Hunter. Teraz si môžete požiadať o projekt a cenovú ponuku, poprípade zameranie pozemku priamo z Vášho domova úplne jednoducho.

Články na Blogu

Služby

- Realizácie závlah
- Realizácie jazierok
- Realizácie vodopádov
- Pokládky trávnikov
- Strojové úpravy terénu
- Kosenie trávnikov

Naši partneri

Richter Rasen Slovakia - Pestovanie a predaj kobercových trávnikov Bewas - Veľkoobchod závlah Hunter Plantago - Veľkoobchod okrasných rastlín a drevín Begra - Veľkoobchod jazierkovej techniky Takacs - Veľkoobchod agro potrieb Predaj exkluzívneho záhradného nábytku Roberti Rattan Predaj a výroba sudových sáun Ekologické práce Marián Braun Šimon Betko - luxusné záhradné vázy a kvetináče DANAÉ RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. Vaša realitná kancelária Dekoračné kvetináče zo živice Zimné záhrady