aktualizované dňa - 01.01.2024
Záhradný nábytok Roberti Rattan
Záhrada na kľúč

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok
Záhradný nábytok je neoddeliteľná súčasť každej záhrady, terasy alebo balkónu, preto je potrebné prispôsobiť výber celkovému dizajnu miesta, do ktorého má byť umiestnený. Záhradný nábytok, ktorý Vám ponúkame pochádza z talianskej dielne Roberti Rattan a nesie charakter luxusného a moderného dizajnu. Ceny jednotlivých kolekcií nie sú zverejnené, preto je potrebné si po výbere niektorej kolekcie záhradného nábytku cenu vyžiadať telefonicky alebo e-mailom. Záhradný nábytok Roberti Rattan zhodnotí Vaše bývanie a ponúkne Vám komfort a jedinečný zážitok pri každom pohľade alebo kontakte s konkrétnou kolekciou. Každý kus záhradného nábytku je jedinečný a originálny a púta pozornosť okolia. Viac informácií o záhradnom nábytku Roberti Rattan Vám ponúkame na našej webstránke www.zanara.sk/zahradny-nabytok.html, kde sú všetky dostupné kolekcie, informácie o návrhároch, materiáloch a kontaktný formulár pre Vaše dotazy. V spolupráci s našim partnerom v oblasti riešenia interiérových a exteriérových doplnkov Vám ponúkame na rok 2013 5% zľavu na všetky dostupné kolekcie záhradného nábytku Roberti Rattan.

Ukážky záhradného nábytku

Záhradný nábytok 01 Záhradný nábytok 02
Záhradný nábytok 03 Záhradný nábytok 04
Záhradný nábytok 05 Záhradný nábytok 06
Záhradný nábytok 07 Záhradný nábytok 08
Záhradný nábytok 09 Záhradný nábytok 10
Záhradný nábytok 11 Záhradný nábytok 12
Záhradný nábytok 13 Záhradný nábytok 14
Záhradný nábytok 15 Záhradný nábytok 16
Záhradný nábytok 17 Záhradný nábytok 18
Záhradný nábytok 19 Záhradný nábytok 20
Záhradný nábytok 21 Záhradný nábytok 22

Aktuálne informácie

Mohlo by Vás zaujímať

Najnovšie projekty

Kosenie trávnikov

Pravidelné kosenie trávnikov

Na základe dopytu zo strany zákazníkov, ktorým sme realizovali záhrady sme sa rozhodli spustiť novú službu. Ponúkame Vám pravidelné kosenie trávnikov, vrátane všetkých doplnkových služieb v rámci exteriéru. Služba bude dostupná na mesiac, respektíve na celú vegetačnú sezónu. Neváhajte a vyplňte si online objednávku kosenia trávnika už teraz a nechajte kompletnú starostlivosť o Vašu trávu na nás!

Rozvoz zeminy

Rozvoz zeminy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť požičať si naše stroje a mechanizáciu (mininakladač Hysoon a minidumper Lumag) aj s obsluhou za prijateľné hodinové ceny na rozvoz zeminy, kameňa a iných materiálov v prípade, že si okrasnú záhradu realizujete svojpomocne. Mininakladač a minidumper sú stroje vhodné na rozvoz rôznych materiálov v rámci záhrady tam, kde sa už veľké stroje nedostanú a je potrebné tieto namáhavé práce vykonávať ručne.

3D záhradné projekty

Záhradné projekty

Vážení zákazníci, v prípade realizácie kompletnej záhrady na kľúč, vrátane závlahového systému, dodávky rastlín a trávnika je projekt s kompletnou dokumentáciou pre zákazníka zadarmo.

Cenové ponuky

Cenové ponuky

Vážení zákazníci, v prípade žiadosti o cenovú ponuku na dodávku a pokládku trávnika, realizáciu záhradného jazierka, údržbu záhrady alebo inú cenovú ponuku je potrebné, aby ste v žiadosti vždy uvádzali požiadavky, veľkosť plochy v m², fotografie aktuálneho stavu plochy a miesto realizácie.

Pôsobenie

3D projekty záhrad

Vážení zákazníci, 3D záhradné projekty spracovávame aj zákazníkom mimo oblasti nášho pôsobenia. Pôsobíme v týchto krajoch: BA, TT, NR. Ostatným zákazníkom vypracovávame projekty bez osobnej návštevy. Komunikácia je riešená formou e-mailu a telefonicky.

Kobercový trávnik

Kobercový trávnik

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online objednávku pokládky kobercového trávnika. Objednávka je určená iba zákazníkom, ktorí majú záujem o trávnik aj s pokládkou.

Ekologické práce

Ekologické práce

Vážení zákazníci, ponúkame Vám služby spojené s ekologickými prácami a prípravami pozemkov pred rekonštrukciou alebo realizáciou okrasnej záhrady. Práce spočívajú v pílení a odstraňovaní nežiadúceho porastu a stromov, vypratávaní pozemkov, upratovaní stavebného a iného odpadu po dokončení stavieb. Zabezpečujeme aj kontajnery na likvidáciu odpadu. Služby sú dostupné do 50km v okolí Bratislavy.

Závlahy Hunter

Závlahy Hunter

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online formulár na vypracovanie projektu a cenovej ponuky na automatickú závlahu Hunter. Teraz si môžete požiadať o projekt a cenovú ponuku, poprípade zameranie pozemku priamo z Vášho domova úplne jednoducho.

Články na Blogu

Služby

- Realizácie závlah
- Realizácie jazierok
- Realizácie vodopádov
- Pokládky trávnikov
- Strojové úpravy terénu
- Kosenie trávnikov

Naši partneri

Richter Rasen Slovakia - Pestovanie a predaj kobercových trávnikov Bewas - Veľkoobchod závlah Hunter Plantago - Veľkoobchod okrasných rastlín a drevín Begra - Veľkoobchod jazierkovej techniky Takacs - Veľkoobchod agro potrieb Predaj exkluzívneho záhradného nábytku Roberti Rattan Predaj a výroba sudových sáun Ekologické práce Marián Braun Šimon Betko - luxusné záhradné vázy a kvetináče DANAÉ RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. Vaša realitná kancelária Dekoračné kvetináče zo živice Zimné záhrady