aktualizované dňa - 01.01.2023
Závlaha Hunter
Záhrada na kľúč

Závlahy Hunter

Zavlažovanie Hunter
Závlaha jednoznačne patrí do modernej, zdravej a vyvíjajúcej sa záhrady. Voda je neodmysliteľnou súčasťou zdravého rastu rastlín. Automatická závlaha nie je užitočná len pre rastliny, ale prináša majiteľom komfort a časovú nezávislosť, pretože závlaha je plno automatická. Zavlažovací cyklus je nadstavený na nočné hodiny, tak majiteľom záhrady nijako neprekáža. Najdôležitejší faktor správne fungujúcej závlahy je precízne spracovaný projekt automatickej závlahy, odborne prevedená realizácia a samozrejme sezónny servis, ktorý je nesmierne dôležitý pre dlhý a bezproblémový chod automatickej závlahy ( neskoré jesenné zazimovanie a jarná revízia závlahy). Viac o realizácii závlahy sa dočítate v článku závlahy svojpomocne na našom blogu alebo na našej webstránke zaoberajúcej sa výhradne závlahovým systémom Hunter.

Ako vyzerá cenová ponuka na automatickú závlahu Hunter?
Cenová ponuka automatickej závlahy Hunter PDF

Projekty závlahových systémov

Projekt závlahy Hunter 01 Projekt závlahy Hunter 02
Projekt závlahy Hunter 03 Projekt závlahy Hunter 04
Projekt závlahy Hunter 05 Projekt závlahy Hunter 06
Projekt závlahy Hunter 07 Projekt závlahy Hunter 08
Projekt závlahy Hunter 09 Projekt závlahy Hunter 10
Projekt závlahy Hunter 11 Projekt závlahy Hunter 12
Projekt závlahy Hunter 13 Projekt závlahy Hunter 14
Projekt závlahy Hunter 15 Projekt závlahy Hunter 16
Viac fotografií nájdete aj v galérii projekty zavlažovania Hunter na našej
FB fan-page:
www.facebook.com/automaticke.zavlahy.sk

Realizácie závlahových systémov

Realizácia závlahy Hunter 01 Realizácia závlahy Hunter 02
Realizácia závlahy Hunter 03 Realizácia závlahy Hunter 04
Realizácia závlahy Hunter 05 Realizácia závlahy Hunter 06
Realizácia závlahy Hunter 07 Realizácia závlahy Hunter 08
Realizácia závlahy Hunter 09 Realizácia závlahy Hunter 10
Realizácia závlahy Hunter 11 Realizácia závlahy Hunter 12
Realizácia závlahy Hunter 13 Realizácia závlahy Hunter 14
Realizácia závlahy Hunter 15 Realizácia závlahy Hunter 16
Viac fotografií nájdete aj v galérii realizácie závlah Hunter na našej
FB fan-page:
www.facebook.com/automaticke.zavlahy.sk

Aktuálne informácie

Najnovšie projekty

Rozvoz zeminy

Rozvoz zeminy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám možnosť požičať si naše stroje a mechanizáciu (mininakladač Hysoon a minidumper Lumag) aj s obsluhou za prijateľné hodinové ceny na rozvoz zeminy, kameňa a iných materiálov v prípade, že si okrasnú záhradu realizujete svojpomocne. Mininakladač a minidumper sú stroje vhodné na rozvoz rôznych materiálov v rámci záhrady tam, kde sa už veľké stroje nedostanú a je potrebné tieto namáhavé práce vykonávať ručne.

3D záhradné projekty

Záhradné projekty

Vážení zákazníci, znížili sme cenu za vypracovanie 3D záhradného projektu! Pôvodná cena - 550€, nová cena - 349€. Ušetríte až 201€. V prípade realizácie kompletnej záhrady na kľúč, vrátane závlahového systému, dodávky rastlín a trávnika je projekt s kompletnou dokumentáciou pre zákazníka zadarmo.

Cenové ponuky

Cenové ponuky

Vážení zákazníci, v prípade žiadosti o cenovú ponuku na dodávku a pokládku trávnika, realizáciu záhradného jazierka, údržbu záhrady alebo inú cenovú ponuku je potrebné, aby ste v žiadosti vždy uvádzali požiadavky, veľkosť plochy v m², fotografie aktuálneho stavu plochy a miesto realizácie.

Pôsobenie

3D projekty záhrad

Vážení zákazníci, 3D záhradné projekty spracovávame aj zákazníkom mimo oblasti nášho pôsobenia. Pôsobíme v týchto okresoch: BA, TT, NR, TN. Ostatným zákazníkom vypracovávame projekty bez osobnej návštevy. Komunikácia je riešená formou e-mailu a telefonicky.

Kobercový trávnik

Kobercový trávnik

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online objednávku kobercového trávnika za cenu 3,60€/1m² vrátane DPH. Objednávka je určená iba zákazníkom, ktorí majú záujem o samotný trávnik a chcú si realizáciu uskutočniť svojpomocne. V prípade záujmu o kompletné zatrávnenie plochy s úpravou terénu a pokládkou trávnika nás kontaktujete.

Ekologické práce

Ekologické práce

Vážení zákazníci, ponúkame Vám služby spojené s ekologickými prácami a prípravami pozemkov pred rekonštrukciou alebo realizáciou okrasnej záhrady. Práce spočívajú v pílení a odstraňovaní nežiadúceho porastu a stromov, vypratávaní pozemkov, upratovaní stavebného a iného odpadu po dokončení stavieb. Zabezpečujeme aj kontajnery na likvidáciu odpadu. Služby sú dostupné do 50km v okolí Bratislavy.

Závlahy Hunter

Závlahy Hunter

Vážení zákazníci, pripravili sme pre Vás online formulár na vypracovanie projektu a cenovej ponuky na automatickú závlahu Hunter. Teraz si môžete požiadať o projekt a cenovú ponuku, poprípade zameranie pozemku priamo z Vášho domova úplne jednoducho.

Blog

Služby

- Predaj trávnika
- Predaj záhradných váz
- Predaj sudových sáun
- Projektovanie závlah
- Realizácie závlah
- Realizácie jazierok
- Realizácie vodných stien
- Realizácie zimných záhrad
- Realizácie múrikov
- Údržby záhrad a zelene
- Poradenstvo
- Servis

Naši partneri

Richter Rasen Slovakia - Pestovanie a predaj kobercových trávnikov Bewas - Veľkoobchod závlah Hunter Plantago - Veľkoobchod okrasných rastlín a drevín Begra - Veľkoobchod jazierkovej techniky Takacs - Veľkoobchod agro potrieb Predaj exkluzívneho záhradného nábytku Roberti Rattan Predaj a výroba sudových sáun Ekologické práce Marián Braun Šimon Betko - luxusné záhradné vázy a kvetináče DANAÉ RK LIVE BRATISLAVA, s.r.o. Vaša realitná kancelária Dekoračné kvetináče zo živice Zimné záhrady